CL10A105KP8NNND
CL10A105KP8NNND SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
SEMS-S-A0008520946-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A105KP8NNND - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Spannung (AC): -
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A105KP8NNND - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 1 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 10%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Spannung (AC): -, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A105KP8NNND CL10A105KP8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 10V X5R 16 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
CL10A105KP8NNND Виробник : Samsung Electro Mechanics CL10B682KB8NNNC_C1.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 1 мкФ, U, В = 50, Розм = 0603, Точн., % = 10, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85, Тип сер. = CL10,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
CL10A105KP8NNND CL10A105KP8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1 µF