CL10A105KP8NNWC
CL10A105KP8NNWC Samsung Electro-Mechanics
CL10A105KP8NNWC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 88000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A105KP8NNWC CL10A105KP8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A105KP8NNWC_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
CL10A105KP8NNWC CL10A105KP8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A105KP8NNWC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 10V X5R 16 0603