CL10A106KO8NQNC
CL10A106KO8NQNC Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl10a106ko8nqn20250620.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A106KO8NQNC CL10A106KO8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106KO8NQNC_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
CL10A106KO8NQNC CL10A106KO8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl10a106ko8nqn20250620.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 16
CL10A106KO8NQNC CL10A106KO8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106KO8NQNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 16V X5R 1 0603
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
CL10A106KO8NQNC Виробник : SAMSUNG CL10A106KO8NQNC.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 16V; ±10%; SMD; 0603
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...85°C
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10µF
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 16V