CL10A106KP8NNND
CL10A106KP8NNND Samsung Electro-Mechanics
CL10A106KP8NNND_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 39725 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A106KP8NNND CL10A106KP8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl10a106kp8nnnd.pdf Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 247
CL10A106KP8NNND CL10A106KP8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106KP8NNND_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 29
CL10A106KP8NNND CL10A106KP8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106KP8NNND_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 10V X5R 1 0603
Мінімальне замовлення: 29
товару немає в наявності