CL10A106MP8NNNC
Код товару: 132901
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
CL10A106MP8NNNC | Виробник : Samsung |
Multilayer ceramic chip capacitor; 10uF; 10V; X5R; ±20%; SMD; case: 0603; operating temperature: -55°C ~85°C Multilayer ceramic chip capacitor; 10uF K3SU 10/10x5rmкількість в упаковці: 4000 шт |
на замовлення 25279 шт: термін постачання 28-31 дні (днів) |
CL10A106MP8NNNC | Виробник : Samsung Electro-Mechanics |
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R |
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A106MP8NNNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, X5RtariffCode: 85322400 Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608] rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 20% Qualifikation: - isCanonical: N MSL: MSL 1 - unbegrenzt usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Dielektrikum: X5R Produktlänge: 1.6mm euEccn: NLR Kapazität: 10µF Spannung (DC): 10V Produktpalette: CL Series productTraceability: No Kondensatoranschlüsse: Umwickelt Betriebstemperatur, max.: 85°C Produktbreite: 0.85mm SVHC: To Be Advised |
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603Tolerance: ±20% Packaging: Tape & Reel (TR) Voltage - Rated: 10V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.035" (0.90mm) Capacitance: 10 µF |
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A106MP8NNNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, X5RtariffCode: 85322400 Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608] rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 20% Qualifikation: - isCanonical: Y MSL: MSL 1 - unbegrenzt usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Dielektrikum: X5R Produktlänge: 1.6mm euEccn: NLR Kapazität: 10µF Spannung (DC): 10V Produktpalette: CL Series productTraceability: No Kondensatoranschlüsse: Umwickelt Betriebstemperatur, max.: 85°C Produktbreite: 0.85mm SVHC: To Be Advised |
Category: MLCC SMD capacitorsDescription: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 10V; X5R; ±20%; SMD; 0603 Mounting: SMD Operating temperature: -55...85°C Kind of capacitor: MLCC Dielectric: X5R Capacitance: 10µF Tolerance: ±20% Operating voltage: 10V Case - inch: 0603 Case - mm: 1608 Type of capacitor: ceramic |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 10V X5R 1 0603 |
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0603Tolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Voltage - Rated: 10V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.035" (0.90mm) Capacitance: 10 µF |
Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, Uном, В = 10, ТКЄ = X5R, Точн., % = 20, Габ. розм., мм = 1,6 x 0,8, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = CL10, Типорозм. = 0603,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шткількість в упаковці: 4000 шт |