CL10A106MP8NQWC
CL10A106MP8NQWC Samsung Electro-Mechanics
SpecSheet_CL10A106MP8NQW_20250821.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: 0603 10UF X5R 10V 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0603 10UF X5R 10V 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A106MP8NQWC CL10A106MP8NQWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics SpecSheet_CL10A106MP8NQW_20250821.pdf Description: 0603 10UF X5R 10V 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
CL10A106MP8NQWC CL10A106MP8NQWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_SpecSheet_CL10A106MP8NQW_20250625.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 20% X5R 10V 0603
Мінімальне замовлення: 36
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Capacitance: 10 µF