CL10A106MQ8NNNL
CL10A106MQ8NNNL Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl10a106mq8nnn20251128.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 1905000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A106MQ8NNNL CL10A106MQ8NNNL Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl10a106mq8nnn20251128.pdf Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
Кількість Ціна
CL10A106MQ8NNNL CL10A106MQ8NNNL Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106MQ8NNNL_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 6.3V X5R 0603
Мінімальне замовлення: 32
CL10A106MQ8NNNL CL10A106MQ8NNNL Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106MQ8NNNL_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF