CL10A106MQ8NNWC
CL10A106MQ8NNWC Samsung Electro-Mechanics
CL10A106MQ8NNWC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 6.3V X5R 0603
на замовлення 21888 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A106MQ8NNWC CL10A106MQ8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl10a106mq8nnw20251121.pdf Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
CL10A106MQ8NNWC CL10A106MQ8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A106MQ8NNWC_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 µF