CL10A224KA8NNWC Samsung Electro-Mechanics
cl10a224ka8nnw_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multi-layer Ceramic Capacitor
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 25V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції CL10A224KA8NNWC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A224KA8NNWC CL10A224KA8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 0.22UF 25V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
CL10A224KA8NNWC CL10A224KA8NNWC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_MLCC_1837944-1929650.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220nF X5R +/-10% 25v 0603