CL10A224KB8NNNC
CL10A224KB8NNNC Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl10a224kb8nnn20250808.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.22uF 50V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 153450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 50V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A224KB8NNNC CL10A224KB8NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl10a224kb8nnn20250808.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Кількість Ціна
CL10A224KB8NNNC CL10A224KB8NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A224KB8NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Мінімальне замовлення: 37
CL10A224KB8NNNC CL10A224KB8NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A224KB8NNNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220nF+/-10% 50V X5R 0603
Мінімальне замовлення: 36
CL10A224KB8NNNC CL10A224KB8NNNC_Spec.pdf Конденсатор SMD 0603 0.22 uF 50V ±10% X5R SMD 0603