CL10A225KA5LNNC
CL10A225KA5LNNC Samsung Electro-Mechanics
cl10a225ka5lnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 2.2uF 25V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A225KA5LNNC CL10A225KA5LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl10a225ka5lnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 2.2uF 25V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 270
CL10A225KA5LNNC CL10A225KA5LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A225KA5LNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2UF 25V X5R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 24
CL10A225KA5LNNC CL10A225KA5LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A225KA5LNNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 25V X5R 0603
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
CL10A225KA5LNNC Виробник : Samsung Electro Mechanics CL10A225KA5LNNC_Samsung.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 2,2 мкФ, Uном, В = 25, ТКЄ = X5R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 1,6 x 0,8, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = C, Типорозм. = 0603,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF