CL10A225KO8N3NC
CL10A225KO8N3NC Samsung Electro-Mechanics
cl10a225ko8n3n_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 2.2uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A225KO8N3NC CL10A225KO8N3NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A225KO8N3NC_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
CL10A225KO8N3NC CL10A225KO8N3NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A225KO8N3NC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 16V X5R 0603