CL10A225KQ8NNND
CL10A225KQ8NNND Samsung Electro-Mechanics
19-cl10a225kq8nnnd.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A225KQ8NNND CL10A225KQ8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 6.3V X5R 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CL10A225KQ8NNND CL10A225KQ8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl10a225kq8nnnd.pdf Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
CL10A225KQ8NNND CL10A225KQ8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A225KQ8NNND_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF