CL10A226MP8ZUNE
CL10A226MP8ZUNE Samsung Electro-Mechanics
cl10a226mp8zun_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Capacitor Ceramic Multilayer (MLCC)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.041" (1.05mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A226MP8ZUNE CL10A226MP8ZUNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MP8ZUNE_Spec.pdf Description: CAP CER 22UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.041" (1.05mm)
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
CL10A226MP8ZUNE CL10A226MP8ZUNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MP8ZUNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 10V X5R 1 0603