CL10A226MQ7LUNC
CL10A226MQ7LUNC Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Capacitance: 22 µF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A226MQ7LUNC CL10A226MQ7LUNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CL10A226MQ7LUNC CL10A226MQ7LUNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R, 22uF, +/-20%, 6.3v, 0603
Мінімальне замовлення: 14
CL10A226MQ7LUNC CL10A226MQ7LUNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl10a226mq7lun_specsheet.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R