CL10A226MQ8NRND
CL10A226MQ8NRND Samsung Electro-Mechanics
MLCC.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 6.3V X5R 0603
на замовлення 23484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A226MQ8NRND CL10A226MQ8NRND Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl10a226mq8nrnd.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
CL10A226MQ8NRND CL10A226MQ8NRND Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 22 µF