CL10A226MQ8NRNE Samsung Electro-Mechanics
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A226MQ8NRNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A226MQ8NRNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, X5RtariffCode: 85322400 Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608] rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 20% Qualifikation: - isCanonical: N MSL: - usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Dielektrikum: X5R Produktlänge: 1.6mm euEccn: NLR Kapazität: 22µF Spannung (DC): 6.3V Produktpalette: CL Series productTraceability: No Kondensatoranschlüsse: Umwickelt Betriebstemperatur, max.: 85°C Produktbreite: 0.85mm SVHC: To Be Advised |
на замовлення 9000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R |
на замовлення 432000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Voltage - Rated: 6.3V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.039" (1.00mm) Part Status: Active Capacitance: 22 µF |
CL10A226MQ8NRNE | Виробник : SAMSUNG |
Category: MLCC SMD capacitorsDescription: Capacitor: ceramic; 22uF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 0603 Type of capacitor: ceramic Capacitance: 22µF Operating voltage: 6.3V Dielectric: X5R Tolerance: ±20% Mounting: SMD Case - inch: 0603 Case - mm: 1608 Operating temperature: -55...85°C |
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL10A226MQ8NRNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 22 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, X5RtariffCode: 85322400 Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608] rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 20% Qualifikation: - isCanonical: Y MSL: MSL 1 - unbegrenzt usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C Dielektrikum: X5R Produktlänge: 1.6mm euEccn: NLR Kapazität: 22µF Spannung (DC): 6.3V Produktpalette: CL Series productTraceability: No Kondensatoranschlüsse: Umwickelt Betriebstemperatur, max.: 85°C Produktbreite: 0.85mm SVHC: To Be Advised |
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Voltage - Rated: 6.3V Package / Case: 0603 (1608 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.039" (1.00mm) Part Status: Active Capacitance: 22 µF |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 6.3V X5R 0603 |