CL10A226MQMNUBE
CL10A226MQMNUBE Samsung Electro-Mechanics
cl10a226mqmnub_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Acoustic Noise Reduction, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A226MQMNUBE CL10A226MQMNUBE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MQMNUBE_Spec.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Acoustic Noise Reduction
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 22 µF
CL10A226MQMNUBE CL10A226MQMNUBE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MQMNUBE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 6.3V X5R 0603