CL10A226MR8NQNC
CL10A226MR8NQNC Samsung Electro-Mechanics
CL10A226MR8NQNC_spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 172000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A226MR8NQNC CL10A226MR8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl10a226mr8nqn_specsheet.pdf Cap Ceramic 22uF 4V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R
Кількість Ціна
CL10A226MR8NQNC CL10A226MR8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MR8NQNC_spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-20% 4V X5R 16 0603
Мінімальне замовлення: 16
CL10A226MR8NQNC CL10A226MR8NQNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A226MR8NQNC_spec.pdf Description: CAP CER 22UF 4V X5R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності