CL10A474MP6NXNC
CL10A474MP6NXNC Samsung Electro-Mechanics
CL10A474MP6NXNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A474MP6NXNC CL10A474MP6NXNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A474MP6NXNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.47 µF