CL10A475KL8NRNC
CL10A475KL8NRNC Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl10a475kl8nrn_20240816.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 4.7uF 35V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
на замовлення 124000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 35V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A475KL8NRNC CL10A475KL8NRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A475KL8NRNC_Spec.pdf Description: CAP CER 4.7UF 35V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
CL10A475KL8NRNC CL10A475KL8NRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl10a475kl8nrn_20240816.pdf Cap Ceramic 4.7uF 35V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Мінімальне замовлення: 13
CL10A475KL8NRNC CL10A475KL8NRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A475KL8NRNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF+/-10% 35V X5R 0603
Мінімальне замовлення: 12