CL10A476MQENRBE
CL10A476MQENRBE Samsung Electro-Mechanics
CL10A476MQENRBE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Acoustic Noise Reduction
Thickness (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Acoustic Noise Reduction, Thickness (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10A476MQENRBE CL10A476MQENRBE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10A476MQENRBE_Spec.pdf Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF