CL10B102KA8NNNC
CL10B102KA8NNNC Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl10b102ka8nnn_20240503.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KA8NNNC CL10B102KA8NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KA8NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
CL10B102KA8NNNC CL10B102KA8NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 25V X7R 16 0603