CL10B102KB8NFNC
CL10B102KB8NFNC Samsung Electro-Mechanics
CL10B102KB8NFNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 184000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KB8NFNC CL10B102KB8NFNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KB8NFNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 50V X7R 16 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CL10B102KB8NFNC CL10B102KB8NFNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KB8NFNC_Spec.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF