CL10B102KB8NNND
CL10B102KB8NNND Samsung Electro-Mechanics
CL10B102KB8NNND_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 50V X7R 1608
на замовлення 11787 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KB8NNND Виробник : Samsung Electro Mechanics CL10B682KB8NNNC_C1.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 1 нФ, U, В = 50, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
CL10B102KB8NNND CL10B102KB8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KB8NNND_Spec.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF