CL10B102KB8SFNC
CL10B102KB8SFNC Samsung Electro-Mechanics
CL10B102KB8SFNC.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
на замовлення 210956 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 1 нФ, U, В = 50, Розм = 0603, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = CL31,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 4000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KB8SFNC CL10B102KB8SFNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KB8SFNC.jsp Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
CL10B102KB8SFNC Виробник : Samsung Electro Mechanics CL10B102KB8SFNC.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 1 нФ, U, В = 50, Розм = 0603, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = CL31,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт