CL10B102KC8NNND
CL10B102KC8NNND Samsung Electro-Mechanics
CL10B102KC8NNND_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL10B102KC8NNND CL10B102KC8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl10b102kc8nnnd-19.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 494
CL10B102KC8NNND CL10B102KC8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KC8NNND_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 100V X7R 1 0603
Мінімальне замовлення: 47
CL10B102KC8NNND CL10B102KC8NNND Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL10B102KC8NNND_Spec.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
Мінімальне замовлення: 45