CL20M35-AQ
CL20M35-AQ Diotec Electronics
cl20m35.pdf
Виробник: Diotec Electronics
Diode Current Reg. 90V 23mA 1000mW 2-Pin SMA T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 7448 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 713
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE CUR REG 90V 23MA 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: LED Driver, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1W, Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V, Regulator Current (Max): 23mA, Voltage - Limiting (Max): 3V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL20M35-AQ CL20M35-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR cl20m35.pdf Category: Special diodes
Description: Diode: CRD; single diode; SMA; 3÷90V; 17÷23mA; 1W
Case: SMA
Mounting: SMD
Type of diode: CRD
Semiconductor structure: single diode
Operating current: 17...23mA
Power dissipation: 1W
Operating voltage: 3...90V
Application: automotive industry
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
CL20M35-AQ CL20M35-AQ Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Current Regulator Diodes Current Limiting Diode, SMA, 90V, 20mA, AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 13
CL20M35-AQ CL20M35-AQ Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Description: DIODE CUR REG 90V 23MA 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: LED Driver
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1W
Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V
Regulator Current (Max): 23mA
Voltage - Limiting (Max): 3V