CL20M35R7
CL20M35R7 DIOTEC SEMICONDUCTOR
cl20m35.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Special diodes
Description: Diode: CRD; single diode; SMA; 3÷90V; 17÷23mA; 1W
Case: SMA
Operating current: 17...23mA
Power dissipation: 1W
Operating voltage: 3...90V
на замовлення 1360 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE CUR REG 90V 23MA 1W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: Battery Charger, LED Driver, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Active, Power - Max: 1W, Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V, Regulator Current (Max): 23mA, Voltage - Limiting (Max): 3V.
Інші пропозиції CL20M35R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL20M35R7 CL20M35R7 Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Diode Current Reg. 90V 23mA 1000mW 2-Pin SMA T/R
товару немає в наявності
CL20M35R7 CL20M35R7 Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf Description: DIODE CUR REG 90V 23MA 1W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Battery Charger, LED Driver
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Active
Power - Max: 1W
Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V
Regulator Current (Max): 23mA
Voltage - Limiting (Max): 3V
товару немає в наявності
CL20M35R7 CL20M35R7 Виробник : Diotec Semiconductor AG cl20m35.pdf Description: CLD, SMA, 90V, 20mA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Applications: LED Driver
Supplier Device Package: SMA/DO-214AC
Power - Max: 1W
Regulator Current (Max): 23mA
Voltage - Limiting (Max): 3V
CL20M35R7 CL20M35R7 Виробник : Diotec Semiconductor cl20m35.pdf cl20m35.pdf Current Regulator Diodes Current Limiting Diode, SMA, 90V, 20mA