CL20M45-AQ Diotec Semiconductor
cl20m45.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: IC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: LED Driver
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Grade: Automotive
Power - Max: 1W
Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V
Regulator Current (Max): 23mA
Voltage - Limiting (Max): 3V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: LED Driver, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Grade: Automotive, Power - Max: 1W, Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max): 90V, Regulator Current (Max): 23mA, Voltage - Limiting (Max): 3V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції CL20M45-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL20M45-AQ CL20M45-AQ Виробник : Diotec Semiconductor cl20m45.pdf Current Regulator Diodes Current Limiting Diode, SMB, 90V, 20mA, AEC-Q101
товару немає в наявності
CL20M45-AQ CL20M45-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR cl20m45.pdf Category: Special diodes
Description: Diode: CRD; single diode; SMB; 3÷90V; 17÷23mA; 1W
Case: SMB
Operating current: 17...23mA
Power dissipation: 1W