CL21A106KAYNFNE
CL21A106KAYNFNE Samsung Electro-Mechanics
CL21A106KAYNFNE.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 25V X5R 2 0805
на замовлення 1244 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A106KAYNFNE CL21A106KAYNFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl21a106kaynfn_20240810.pdf Cap Ceramic 10uF 25V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
CL21A106KAYNFNE CL21A106KAYNFNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A106KAYNFNE.jsp Description: CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 10 µF