CL21A106KOCLRNC
CL21A106KOCLRNC Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl21a106koclrn20251121.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A106KOCLRNC CL21A106KOCLRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl21a106koclrn20251121.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
CL21A106KOCLRNC CL21A106KOCLRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics DataSheet_CL21A106KOCLRN_20260321.pdf Description: CAP CER 10UF 16V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
CL21A106KOCLRNC CL21A106KOCLRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl21a106koclrn_20240816.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A106KOCLRNC CL21A106KOCLRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl21a106koclrn20250411.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A106KOCLRNC CL21A106KOCLRNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics DataSheet_CL21A106KOCLRN_20260321.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 16V X5R 2 0805
Мінімальне замовлення: 39
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 37