CL21A106MPFNNNF
CL21A106MPFNNNF Samsung Electro-Mechanics
CL21A106MPFNNNE.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 10V X5R 2 0805
на замовлення 94855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A106MPFNNNF CL21A106MPFNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl21a106mpfnnnf.pdf Cap Ceramic 10uF 10V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CL21A106MPFNNNF CL21A106MPFNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A106MPFNNNE.jsp Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 10 µF