CL21A106MQFNNNE
CL21A106MQFNNNE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl21a106mqfnnn20250205.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
на замовлення 26000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL21A106MQFNNNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A106MQFNNNE CL21A106MQFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl21a106mqfnnn20251124.pdf Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
CL21A106MQFNNNE CL21A106MQFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A106MQFNNNE_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 10 µF
CL21A106MQFNNNE CL21A106MQFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl21a106mqfnnn_20240830.pdf Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A106MQFNNNE CL21A106MQFNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A106MQFNNNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 6.3V X5R 0805
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 45
CL21A106MQFNNNE CL21A106MQFNNNE Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS 2710616.pdf Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL21A106MQFNNNE - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 6.3 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 24 шт:
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 24 шт:
товару немає в наявності
CL21A106MQFNNNE Виробник : Samsung Electro Mechanics CL21B105KBFNNNF.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 6,3, Точн., % = 20, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85, Тип сер. = CL21,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт