CL21A107MQYNNWE
CL21A107MQYNNWE Samsung Electro-Mechanics
SpecSheet_CL21A107MQYNNW_20251212.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
на замовлення 222000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A107MQYNNWE CL21A107MQYNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics SpecSheet_CL21A107MQYNNW_20251212.pdf Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CL21A107MQYNNWE CL21A107MQYNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_12-12-2025_CL21A107MQYNNWE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805, X5R, 100uF, +/-20%