CL21A225KB9LNNC
CL21A225KB9LNNC Samsung Electro-Mechanics
cl21a225kb9lnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 2.2uF 50V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
на замовлення 168000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 50V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A225KB9LNNC CL21A225KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A225KB9LNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2UF 50V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Кількість Ціна
CL21A225KB9LNNC CL21A225KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl21a225kb9lnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A225KB9LNNC CL21A225KB9LNNC Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...85°C
Мінімальне замовлення: 30
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Мінімальне замовлення: 18
CL21A225KB9LNNC CL21A225KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A225KB9LNNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 50V X5R 0805
Мінімальне замовлення: 18
товару немає в наявності
CL21A225KB9LNNC Виробник : Samsung Electro Mechanics CL21B105KBFNNNF.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 2,2 мкФ, Uном, В = 50, ТКЄ = X5R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 2,00 x 1,25, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = CL21, Типорозм. = 0805,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт