CL21A225KOCLNNC
CL21A225KOCLNNC Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 3074 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A225KOCLNNC CL21A225KOCLNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl21a225koclnn_20240514.pdf Cap Ceramic 2.2uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R