CL21A225KOFNNNG Samsung Electro Mechanics
CL21A225KPFNNNE_Samsung.pdf
Виробник: Samsung Electro Mechanics
Конденсатор керамічний smd, С = 2,2 мкФ, Uном, В = 16, ТКЄ = X5R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 2,00 x 1,25, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = CL21, Типорозм. = 0805,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 3000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції CL21A225KOFNNNG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A225KOFNNNG CL21A225KOFNNNG Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF