CL21A225KPFNNWE
CL21A225KPFNNWE Samsung Electro-Mechanics
CL21A225KPFNNWE.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 2.2 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A225KPFNNWE CL21A225KPFNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A225KPFNNWE.jsp Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF