CL21A226KQQNNNE
CL21A226KQQNNNE Samsung Electro-Mechanics
CL21A226KQQNNNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 66000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl21a226kqqnnn_20240830.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl21a226kqqnnn20250411.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl21a226kqqnnn20250808.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 6.3V; X5R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 6.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...85°C
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X5R
Мінімальне замовлення: 80
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A226KQQNNNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-10% 6.3V X5R 0805
Мінімальне замовлення: 24
CL21A226KQQNNNE CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL21A226KQQNNNE_Spec.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Мінімальне замовлення: 22
CL21A226KQQNNNE Виробник : Samsung CL21A226KQQNNNE_Spec.pdf Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF; 6.3V; X5R; 10%; smd; 0805; operating temperature: -55°C ~85°C Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF K5SU 22/6.3x5rk