CL21A226KQQNNNF
CL21A226KQQNNNF Samsung Electro-Mechanics
19-cl21a226kqqnnnf.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
на замовлення 100000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A226KQQNNNF CL21A226KQQNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl21a226kqqnnnf.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
CL21A226KQQNNNF CL21A226KQQNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF+/-10% 6.3V X5R 0805
Мінімальне замовлення: 18
товару немає в наявності
CL21A226KQQNNNF CL21A226KQQNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 22 µF