CL21A226KQQNNNG
CL21A226KQQNNNG Samsung Electro-Mechanics
19-cl21a226kqqnnng.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
на замовлення 7281 шт:
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 6.3VDC; X5R; ±10%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 6.3V DC, Dielectric: X5R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: CL, Body dimensions: 2x1.25x1.25mm, Height: 1.25mm, Operating temperature: -55...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL21A226KQQNNNG CL21A226KQQNNNG Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl21a226kqqnnng.pdf Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
CL21A226KQQNNNG Виробник : Samsung Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF; 6.3V; X5R; 10%; smd; 0805; operating temperature: -55°C ~85°C Multilayer ceramic chip capacitor; 22uF K5SU 22/6.3x5rk
на замовлення 700 шт:
CL21A226KQQNNNG Виробник : SAMSUNG Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 6.3VDC; X5R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 6.3V DC
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: CL
Body dimensions: 2x1.25x1.25mm
Height: 1.25mm
Operating temperature: -55...85°C
товару немає в наявності
CL21A226KQQNNNG CL21A226KQQNNNG Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 22 µF