CL31A105KB9LNNC
CL31A105KB9LNNC Samsung Electro-Mechanics
cl31a105kb9lnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 50V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 127425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A105KB9LNNC CL31A105KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a105kb9lnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 269
CL31A105KB9LNNC CL31A105KB9LNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 50V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
CL31A105KB9LNNC CL31A105KB9LNNC Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...85°C
Dielectric: X5R
Мінімальне замовлення: 42
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 20