CL31A106KAHNNNF Samsung Electro-Mechanics
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A106KAHNNNF - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 25 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Spannung (AC): -, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 25V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R |
на замовлення 288000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 24000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206Tolerance: ±10% Packaging: Cut Tape (CT) Voltage - Rated: 25V Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.071" (1.80mm) Capacitance: 10 µF |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 25V X5R 3 1206 |
Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 25, Розм = 1206, Точн., % = 10, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85, Тип сер. = CL31,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шткількість в упаковці: 8000 шт |
на замовлення 16 шт: термін постачання 3 дні (днів) |
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206Tolerance: ±10% Packaging: Tape & Reel (TR) Voltage - Rated: 25V Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.071" (1.80mm) Capacitance: 10 µF |