CL31A106KBHNNNF
CL31A106KBHNNNF SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Виробник: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A106KBHNNNF - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 50 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Spannung (AC): -
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A106KBHNNNF - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 50 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Spannung (AC): -, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Standard-Anschluss, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A106KBHNNNF CL31A106KBHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl31a106kbhnnnf.pdf Cap Ceramic 10uF 50V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 164
CL31A106KBHNNNF CL31A106KBHNNNF Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL31A106KBHNNNF - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 10 µF, 50 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 10%, X5R
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Spannung (AC): -
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 49
Мінімальне замовлення: 14
товару немає в наявності
CL31A106KBHNNNF CL31A106KBHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: CAP CER 10UF 50V X5R 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF