CL31A106KOHNNNF
CL31A106KOHNNNF Samsung Electro-Mechanics
19-cl31a106kohnnnf.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 96000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 16V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A106KOHNNNF CL31A106KOHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics 19-cl31a106kohnnnf.pdf Cap Ceramic 10uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A106KOHNNNF CL31A106KOHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 16V X5R 3 1206
Мінімальне замовлення: 24
товару немає в наявності
CL31A106KOHNNNF CL31A106KOHNNNF Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 10UF 16V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF