CL31A106KPHNNWE
CL31A106KPHNNWE Samsung Electro-Mechanics
cl31a106kphnnwe.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A106KPHNNWE CL31A106KPHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
CL31A106KPHNNWE CL31A106KPHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 10V X5R 3 1206