CL31A106KQCLNNC
CL31A106KQCLNNC Samsung Electro-Mechanics
449225461098497downloadcms.dopath2fkr2fsupport2fproduct-search2fmlcc2f.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 1791 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A106KQCLNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A106KQCLNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF