CL31A106MAHNNNE
CL31A106MAHNNNE Samsung Electro-Mechanics
cl31a106mahnnn_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 146000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A106MAHNNNE CL31A106MAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cl31a106mahnnn_specsheet.pdf Cap Ceramic 10uF 25V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A106MAHNNNE CL31A106MAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A106MAHNNNE_Spec.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 311
CL31A106MAHNNNE CL31A106MAHNNNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL31A106MAHNNNE_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-20% 25V X5R 3 1206
Мінімальне замовлення: 32
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Мінімальне замовлення: 29