CL31A107MQHNNWE
CL31A107MQHNNWE Samsung Electro-Mechanics
specsheetcl31a107mqhnnw20250620.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 100uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
на замовлення 92958 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 100 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL31A107MQHNNWE CL31A107MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheetcl31a107mqhnnw20250620.pdf Cap Ceramic 100uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R
Кількість Ціна
CL31A107MQHNNWE CL31A107MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics SpecSheet_CL31A107MQHNNW_20241023.pdf Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 100 µF
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Мінімальне замовлення: 11
CL31A107MQHNNWE CL31A107MQHNNWE Виробник : Samsung Electro-Mechanics SpecSheet_CL31A107MQHNNW_20241023.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100uF+/-20% 6.3V X5R 1206
Мінімальне замовлення: 11